21.kolo  HC Čistá - Makov  8:4   (4:0,3:2,1:2)

Bramky: Maršík 4x,Kmošek 2x , Kovář ,Kopecký - Tměj ml. 3x, Novák J.  as.:Růžička 2x , Rosendorf 2x , Třasák 2x , Maršík , Frňka

Vyloučení:
Diváků: 11

Sestava:?????  - Pecháček,Rosendorf,Stráník,Kopecký - Maršík,Růžička,Rambousek - Frňka,Kmošek,Kovář - Pulkrábek,Uhlíř

20.kolo HC Čistá - Sokol Česká Třebová   8:2  (3:0,3:2,2:0)

Branky:Růžička 2x,Maršík 2x,Kovář,Kmošek,Frňka,Rambousek - Beránek 2x   as.:Růžička 3x , Kmošek 2x, Kovář , Stránik
Vyloučení : 5:1   využití: 1:1
Divíků . 12

Sestava: Elčkner - Rosendorf,Kopecký,Stránik,Pulkrábek - Růžička,Maršík,Rambousek - Frňka,Kovář,Kmošek

V první třetině se hrál vyrovnaný hokej i když tomu vysledek neodpovídal.Třebová narážela na dobře chytajícího Elčknera a my jsme naše šance dokázali využívat.Za stavu 4:0 jsme po neštastném vyhození maršíka šli do 3 , i když jsme se statečně bránili hosté vsítili gól.
zbytek zápasu byl plně v naši režii,když se hrálo dobře dopředu tak i obrana fungovala precizně.celý tým odvedl dobrou práci.
V pátek završíme sezónu posledním zápasem s Makovem.

19.kolo  Příluka - HC Čistá  3:5  (1:1,1:1,1:3)

Branky:Štěpánek 2x,Vopařil - Růžička,Maršík,Kovář,Kmošek,Číp  as.: Růžička,Frňka,Číp,Maršík,Kmošek
Vyloučení: 3:1   Využití: 0:1
Diváků:14

sestava:Elčkner - Pecháček,Rosendorf,Bělka,Kopecký,Stránik,Vomáčka - Maršík,Číp,Růžička - Kmošek,Uhlíř,Frňka - Kovář,Čapek,Rambousek

Tento zápas v nás nesl velké očekávání.Od začátku jsme se snažili udávat tempo a v době největšího tlaku ujeli dva na jednoho a Příluka vede 1:0 . Ovšem vzapětí se nám podařilo v přesilovce srovnat.druhá třetina přinesla vyrovnaný hokej s šancemi na obouch stranách a také po jednom gólu,když jsme opět doháněli jednogólovovu ztrátu.Před třetí třetinou vznikla kuriózní sázka Fandy Stránika a brankáře Jirky Elčknera jakým sk=ore vyhrajeme 3 třetinu. a ono světe div se fanda trefil přesný výsledek 3:1 a vyhrál asi dvě piva :D . Ve třetí tř. nejprve kovář přehoupl vedení na naší stranu,aby ho do bezpečné vzdálenosti posunul Jarda Kmošek a Petr Číp.Soupeř i když měl jen 4 hráče na střídání odehrál velice dobrý zápas.všem hráčům patří dík za odvedenou práci.

18.kolo HC Čistá - Fitcentrum Fila  1:4  (0:0,1:3,0:1)

Branky:Růžička - Novák,Černý,Ruda,Schlegr    as.:Rosendorf
Vyloučení: 1:4 Využití:bez
Diváků: 23

sestava:Elčkner - Pecháček,Rosendorf,Bělka,Kopecký - Maršík,Číp,Růžička - Kmošek,Frňka,Vomáčka - Kovář,Čapek

Zápas byl od začátku vyrovnaný i když víc šancí si vytvářeli hráči Fitka.V čase 28:47 jsme se díky Růžičkovy dostali do vedení,ale závěr třetiny nám hrubě nevyšel kdyz jsme během 65 vteřin dostali 3 branky a zápas byl v podstatě rozhodnutý.Ve třetí třetině jsme se snažili o vstřelení branky ale proti byl výborně chytající jirka Klejch. Fitko ještě přidalo jedem gól a zaslouženě vyhrálo.

17.kolo Sloupnice - HC Čistá    4:1 (1:0.2:1,1:0)

Branky:Janecký,Mikulecký,Kuta,Kupka - Čapek   as.:Kmošek
Vyloučení : 3:2  Bez vyu.

sestava: Novotný - Kopecký,Bělka,Pecháček - Číp,Frňka,Rambousek,Kmošek,Vomáčka,Čapek

16.kolo  Hokej sport - HC Čistá  6:2 (2:1,3:0,1:1)

Branky:Resler 2x,Nováček P.,Flach V.,AuerNěmec - Maršík,Kmošek   as.:Bělka
Vyloučení: 3:1Využití : 1:0
Diváků: 15

Sestava: Elčkner - Pecháček,Rosendorf,Bělka,Kopecký - Maršík,Číp,Růžička - Kmošek,Uhlíř,Vomáčka - Stránik,Rambousek

Začátek utkání byl v naší režii.Z mnoha šancí jsme vytěžili pouze jeden gól.Vyrovnání přišlo za min. po naší brance a od té doby byla hra vyrovnaná.Před přestávkou jsme podruhé kapitulovali a to 6 sek. a to se zdálo být rozhodující.
Druhá třetina patřila hokejsportu když zejména Reslar nám dělal obrovské problémy.
Zápas uzavřel brankou Jarda Kmošek.V dalším utkání hrajeme proti vysoce favorizovanému soupeři ze Sloupnice-

15.kolo  HC Čistá - Vidlatá Seč  5:4 (3:1,2:0,0:2)

Branky: Kovář,Maršík,Číp,Rambousek,Vomáčka - Kyncl 2x,Doležal,Vomočil   as.: Rosendorf 2x,Kopecký,Čapek
Vyloučení:2:3   využití : 0:1      v osl.: 0:2
Diváků : 23

Sestava: Novotny - Pecháček,Rosendorf,Vomáčka,Kopecký,Frňka - Maršík,Číp,Růžička - Kmošek,Uhlíř,Kovář - Stránik,Rambousek,Čapek

14.kolo  Makov - HC Čistá  3:5  (0:3,0:1,3:1)

Branky:Číp,Kmošek,Kovář,Pecháček,Maršík - Novák,Pechanec,Vokas  as.:Maršík 2x,Kmošek,Číp,Rosendorf
Vyloučení:  5:8   využití: 0:0  v osl.: 0:1
Diváků: 20
Rozhodčí:Dvořák

Sestava: Janda - Kopecký,Pecháček,Rosendorf,Rambousek - Růžička,Maršík,Číp - Kmošek,Frňka,Kovář - Uhlíř,Čapek,Pulkrábek

Začátek se nám opravdu povedl ,hned v první min. jsme otevřeli skóre a vytvářeli si i další šance.Hosté hrozili z rychlých brejků které ovšem pochytal výborný brankář Fanda Janda,který nastoupil za nemocného Elčknera.Postupně jsme si vypracovali vedení 5:1 ale trošku pasivní hrou v poslední třetině jsme pustili Makov do zápasu který ovšem snížil na 5:3 ale víc toho už nestihl.

13.kolo HC Čistá - Sokol Česká Třebová  7:1  (2:1,2:0,3:0)

Branky:Růžička 2x,Kopecký,Kmošek,Uhlíř,Čapek,Frňka - Ráb      as.:Kopecký 2x ,Pulkrábek,Čapek,Kovář,Uhlíř

Vyloučení: 2:4    využití: 1:0
Diváků: 10
Rozhodčí: Voříšek

Sestava: Elčkner - Bělka,Kopecký,Vomáčka,Rambousek - Růžička,Uhlíř,Kovář - Kmošek,Frňka,Číp - Puklrábek,Čapek

Do utkání nastupujeme s cílem navázat na dobrý výkon ze zápasu s Přílukou.A to se nám daří i když na začátku nevyužíváme dvě šance a za to nás soupeř trestá brankou na 1:0 ale to je z jeho strany vše.V čase 11:03 vyrovnává Kmošek a vteřinu před koncem třetiny prochází střela Růžičky do sítě a to vypadá jako zlomový moment.Ve druhé třetině dává Kopecký a Růžička branky během minuty a půl a je rozhodnuto.Hosté se sice snaží,ale naše hra je bojovná a dobrá jak směrem dozadu tak dopředu.A další góly přidáváUhlíř. Čapek a poslední Frňka a skóre se zastavuje 7:1.
Pochvalu opět zaslouží všichni hráči za obětavý výkon tak i brankář který pochytal vše až na jednu střelu.Další zápas s Makovem v sobotu 4.1. v 9:45hod.

12.kolo HC Čistá - Příluka  3:5  (1:1,1:2,1:2)

Branky:Maršík,Vomáčka,Kovář - Vopařil 2x,Šmejda 2x,Cibulka       as.:Maršík,Rosendorf

Vyloučení: 4:4    využití: 1:0  v oslabení: 1:1
Diváků:50
Rozhodčí:Novotný

Sestava: Elčkner - Rosendorf,Kopecký,Vomáčka,Pecháček - Rambousek,Maršík,Růžička-Pulkrábek,Kmošek,Kovář-Uhlíř,Frňka,Čapek

Do zápasu se třetím týmem tabulky vstupujeme na tři útoky a dvě obrany.Zápas je od začátku vyrovnaný hraný ve velkém tempi. V 5min. trefuje puk ze vzduchu obránce Příluky podle našich hráčů už v bráně  což vyvolává trochu emocí,ale branka není uznána ,strašně složitá situace na posouzení.Ovšem na to reagujeme vedoucím gólem Vomáčky 1:0.Naší chybou dáváme možnost Šmejdovi a ten vyrovnává 1:1.Ve druhé třetině se dostáváme ještě jednou do vedení,když v oslabení využil špatnou rozehrávku Kovář  střelou pod víkou . Hosté otáčí zápas dvěma gólyCibulky a Vopařila  na 2:3 . Dáří se nám vyrovnat v početní převaze 5 na 3 kterou využíváme za 6 vteřin.Rosendorf krásně vybídl Maršíka k teči a ten vyrovnává na 3:3. Ovšem v pokračující přesilovce vystihuje naši rozehrávku Šmejda a dává rozhodující branku.Ve snaze o vyrovnání se vrháme do útoku ale Přiluka hraje velmi dobře když tři nájezdy kryje náš brankář.Zápas dohráváme v 6 bez brankáře a vypracovali jsme si závar před brankou Příluky ,ale ta zůstala nedotknuta a do prázdné branky dává Vopařil 3:5.

Musím pochválit hráče za přístup a bojovnost a musíme se od toho výkonu odrazit v dalším zápase s Českou Třebovou která po špatném začátku nasbírala 7 bodů v posledních 4 zápasech.

11.kolo Fitcentrum - HC Čistá 1:7 (0:4,1:1,0:2)

Branky:Fila - Rambousek 2x,Vomáčka,Pulkrábek,Kmošek,Bělka,Padělek   as.Kopecký 2x,Kmošek,Rambousek,Padělek

Vyloučení: 0:1  bez využití  v oslabení: 0:1

Diváků: 2
Sestava:Elčkner - Pecháček,Kopecký,Vomáčka,Rosendorf,Bělka - Rambousek,Padělek,Růžička-Pulkrábek,Kmošek,Kovář

Zápas jsme byl rozhodnut v podstatě na začátku.

10.kolo  HC Čistá - Sloupnice  0:9 (0:5,0:2,0:2)

Branky:Mikulecký M. 2x, Kuta 2x, Pirkl 2x, Vondra, Kupka, Janecký

Vyloučení: 2:2 využití : 0:2

Diváků :12

Sestava:Elčkner - Pecháček,Kopecký,Vomáčka, - Uhlíř,Rambousek,Padělek - Čapek,Růžička,Pulkrábek - Kmošek,Kovář

Nejhorší zápas co jsme odehráli po všech strámkách,víc se mě to ani nechce komentovat!!!!

9.kolo Hokej Sport - HC Čistá  7:1 (1:1,1:0,5:0)

Branky:Resler 4x, Němec L. 2x, Němec M. - Růžička.   as.Rambousek

Vyloučení:6:5   využití:  2:0

Diváků : 9

Sestava:Elčkner - Pecháček,Kopecký,Bělka - Vomáčka,Rambousek,Padělek - Čapek,Růžička,Pulkrábek

Po debeklu s Vidlatou sečí jsme chtěli odčinit zlepšeným výkonem co jse nám částečně podařilo i když tomu výsledek bohužel neodpovídá.
První i druhá třetina byly naprosto vyrovnaný.Jen škoda že jsme si nechali 5 sekund před koncem druhé tř. ujet Reslera a ten na druhý pokus dorazil a Hokejsport vedl 2:1.Ve třetí tř. jsme dřeli na vyrovnání leč nás srazil neštastný gól když nikdo nevěděl kudy se puk dostal do brány.Následně chyboval brankář a stav 4:1 byl už neřešitelný.A to už jsme dohrávali v 8 lidech a v závěru když už síly nebyli nás soupeř dorazil. Dvě a půl třetiny jsme byli vyrovnaným soupeřem vedoucímu celku ligy.

8.kolo HC Čistá - Vidlatá Seč  2:9 (1:3,1:4,0:2)

Branky:Stráník,Padělek - Doležal M. 5x,Štancl 2x,Kyncl,Vomočil J.  as.Růžička

Vyloučení:4:7 využití:  0:2 oslabení: 0:1

Diváků: 10

Sestava:Elčkner - Pecháček,Kopecký,Bělka,Vomáčka,Rosendorf - Maršík,Rambousek,Padělek - Čapek,Růžička,Pulkrábek - Kmošek,Stráník,Kovář

V zápase jsme od začátku tahali za kratší konec a bohužel se ukázalo jak moc zkušený tým V.Seč má.Nic asi dodávat nemá smysl :)

7.kolo Makov - HC Čistá 1:7 (0:0,1:5,0:2)

Branky:Tměj - Uhlíř 2x,Pecháček,Kovář,Růžička,Kmošek,Maršík  (as.Kmošek2x,Maršík,Třasák,Pecháček,Rambousek,Kovář)

Vyloučení:5:4  využití:0:2

Diváků 6

Sestava:Elčkner - Pecháček,Kopecký,Bělka - Maršík,Rambousek,Padělek - Čapek,Růžička,Třasák - Kmošek,Uhlíř,Kovář

Do zápasu nastupujeme se 3 útoky a 3 obránci.Hned v úvodu si vypracujeme tři dobré šance leč s mizivým zakončením.Obzvlášt šancu Fandy Uhlíře volala po golů,když puk nezasunul do prázdné branky.Hosté se prezentovali několika střelami, ale žádná nezaskočila brankáře.

Před vstupem do druhé třetiny si říkáme že musíme tu prostřední část zlepšit a ono co se nestalo.Na naší straně se urodilo pět branek.Všechno začal v čase 17:14 Martin Pecháček když bekendem pověsil puk pod víko.Pak ještě stačil makov vyrovnat Tmějem ,ale potom už to přišlo .Během 6 minut 4 branky a bylo rozhodnuto.Nejprve hezkou střelou Pepa Kovář 2:1 pak pohotově doráží střeli Lukáše Třesáka Jirka Růža 3:1 za další minutu se prosazuje Fanda Uhlíř 4:1,a výbornou 3 třetinu završuje po přihrávce Martina Pecháčka Jarda Kmošek.

Ve třetí třetině se už prakticky dohrává.Obě mužstva si vytváří zajímavé pozice,ale neproměňují je.Poté příchází série vyloučení hráčů Makova a naskýtá se nám přesilovka 5na3 tu po střele Rambouska využívá dorážející Maršík.Následnou přesilovku 5 na 4 také využíváme zásluhou povedené akce po ose Kovář Uhlíř a ten dává na konečných 7:1 pro Čistou.V závěru máme dvě vyloučení a soupeř hraje 40 sek. 5 proti 3 ale vše jsme ubránili.

Co říct závěrem,makov byl poslední ze 7 soupeřů a myslím 10 bodů z 21 možných je pro náš nově budovaný úspěch.Jen v dalších kolech navázat na dobré vykony a mohlo by to být ještě lepší.Nezbívá než za první třetinu soutěže všem poděkovat.

Další zápas 28.11.2014 proti Vidlaté Seči ,která jsme v prvním utkání podlehlo na samostatné nájezdy.

6.kolo HC Čistá - Sokol Česká Třebová  5:3 (3:2,1:1,1:0)

Branky:Maršík 2x,Kmošek J. 2x,Třasák - Gulvas,Kovář,Liesejt (as.Ryšan2x,Kovář,Pecháček)

Vyloučení:3:0 bez využití

Diváků:10

Sestava:Kopecký P. -Vomáčka(c),Pecháček,Stránik,Kopecký - Maršík,Ryšan,Rambousek - Uhlíř,Kovář,Kmošek - Třasák,Růžička,Padělěk

Do zápasu vstupujeme aktivně,ale i když jedeme třikrát samy na bránu do vedení jde soupeř.Ovšem o minutu později se podobrém napadání vyrovnává Lukáš Třasák.A to není z naší strany vše,za 25 sekund otáčí skóre svým prvním gólem v utkání Jarda Kmošek.A jek se říká štěstí přeje připraveným,tak si neštastně sráží náš kapitán puk do branky a je znova vyrovnano.Ale na vyrovnávací gól krásnou akcí reagují Ryšan s Maršíkem,když Ryšan předloží Maršíkovi puk před prázdnou branku a ten ho zasunoje.

Začátek druhé třetiny jsme totálně zaspali a soupeř z prvního útoku srovnává skóre.V čase 26:38 dává vítězný gól Jarda Kmošek ,když po přihrávce Pepy Kováře dává na 4:3.

Ve třetí třetině se ukazují oba brankáři několika dobrými zákraky,zejména při nájezdech Maršíka a Kmoška.A když jsme přežili dvě oslabení tak minutu před koncem přišel  uklidnující gól,když opět Ryšan pedložil před prázdnou Maršíkovi atomu už nezbylo než skórovat :) .Soupeř v poslední minutě hraje bez brankáře ,ale do větší šance je nepouštíme.3 body jsou doma. :D  Příští zápas v sobotu 16.11. v 8:00 !!!!!!!!

5.kolo Příluka - HC Čistá  8:5 (2:1,3:1,3:3)

Branky: Šmejda 2x ,Cibulka 2x ,Jelínek,CHadima,Drahoš,Komárek - Maršík 2x, Ryšan 2x, Kopecký  (as.:Maršík 2x,Kopecký)

Vyloučení: 8:3   bez využití  oslabení:  0:1

Diváku:40

Rozhodčí:

Sestava:Elčkner - Bělka,Vomáčka(c),Pecháček,Rosendorf - Maršík,Ryšan,Kopecký - Uhlíř,Kovář,Čapek - Rambousek,Kmošek

4.kolo HC Čistá - Fitnes Fila 0:4 (0:0,0:4,0:0)

Branky:Černy 2x , Fila , Musil

Vyloučení: 1:0 bez využití

Diváků: 4

Rozhodčí: Novotný

Sestava:Elčkner - Bělka,Vomáčka(c),Pecháček,Rosendorf,Třasák,Puklrábek - Maršík,Ryšan,Kopecký - Padělek,Růžička,Čapek - Kovář,Rambousek,Kmošek

Opět nastupujeme na 3 lajny.

První třetina je vyrovnaná s několika náznaky šancí na obouch stranách,bez přesného zakončení.V bráně Fitcentra jasně kraluje Jirka Klejch.

Druhá třetina rozhodla prakticky o všem.Naše chyby a nemohoucnost v útoku a zároveň trochu štěstí pro Filu zapříčinil stav ve druhé třetině 0:4.

Do třetí třeniny jsme vstoupili aktivně s cílem korigovat výsledek,ale Klejch v bráně Fit. byl nepřekonatelný.Je prostě jasný rozdíl když na jedné straně chytá brankář který chytal za Litomyšl za áčko popřípadě za béčko a proti  němu hráči z " rybníku" . Tak sned příště jeho kouzlo odčarujeme a pokoříme ho.

Příští zápas 2.11.2013 od 16.00 s Přílikou se kterou můžeme opět čekat vyrovnaný boj .

3.kolo  Sloupnice - hc Čistá  2:4 (2:0,2:2,0:0)

Branky:Javůrek 2x -  Vomáčka,Uhlíř,Rosendorf,Růžička (asistence: Pecháček )

Vyloučení: 2:4  využití: 0:1

Diváků: 35

Rozhodčí: Dvořák

Sestava:Elčkner - Bělka,Vomáčka(c),Pecháček,Rosendorf,Třasák,Rambousek - Maršík,Ryšan,Kopecký - Padělek,Růžička,Čapek - Kovář,Uhlíř,Kmošek

Sestava čítá téměř kompletní kádr a tak hrajeme na tři kompletní pětky.Skvělá divácká kulisa panuje celý zápas.Fanoušci Čisté nás podporují hlasitě celý zápas za to jim patří velký dík. :D

První třetina měla opravdu nevídané tempo.Hned v druhé minutě se nám podařilo skórovat,když utěšenou střelou se prosadil Vomáčka.Pak jsme přečkali horké chvilky v oslabení,když nejprve dostal za zdržování hry dvě minuty Rambousek a jen co se vrátil dostal Maršík menší trest za podražení.A jak se říká nedáš dostaneš a naši druhou branku vsítil Fanda Uhlíř.Sloupnice v první třetině měla několik šancí leč bez většího úspěchu v zakončení.

Do druhé třetiny vstupujeme aktivněji a v přesilovce dává na 3:0 Martin Pecháček.Na 4:0  dává Jirka Růžička a zdá se být rozhodnuto.Po naší chybě za bránou snižuje Javůrek a v čase 15:59 (hraje se 16:00) na 2:4 dává opět Javůrek.

Ve třetí třetině je znát náš širší kádr a soupeř vyčkává spíše na brejky.Několik šancí si vytváří naše první lajna vedená Maršíkem ,leč dnes jim gól nebyl souzen.Zřejmě klíčový moment třetí třetiny i celého zápasu přichází 8 minut před koncem když Vomáčka fauluje ujíždějícího hráče Sloupnice a je nařízeno trestné střílení.Brankář  Čisté ani neví jak nájezd chytá a dává zapomenout na nepodařený výkon z předchozího utkání.Zbytek zápasu už jsme si pohlídali a za velkých ovací diváků si odnášímé Tři body za výhru.

Co dodat závěrem - celý zápas jsme hráli jako jeden muž počínaje brankářem až po všechny hráče.A poděkování patří i skvělím fanouškům.Další zápas ve čtvrtek 24.10. od 20:30 s Fitcentrem.

A samozřejmě pozápasová roborka ve Sportcentru taky stála za to.Jen škoda že si to nekteří nepamatují :D

2.kolo Hokejsport - HC Čistá 8:5 (3:1,1:1,4:3)

Branky:Vomočil 4x, Němec 2x, Auer 2x - Kopecký P. 2x, Uhlíř F. ,Maršík J. ,Vpmáčka P.  (asistence: Ryšan 2x, Maršík,Rosendorf)

Vyloučení: 7:3   , Doležal (hokejsport) 10min. nesp. chování    využití : 0:2    oslabení : 2:0

Rozhodčí : Voříšek

Sestava:Elčkner - Bělka,Stránik,Vomáčka (C),Pecháček - Maršík,Ryšan,Kopecký - Kmošek,Rosendorf,Uhlíř - Padělek,Rambousek,Třasák

Do utkání nastupujeme na dvě obrané formace a na tři útoky.

Začátek utkání je opatrný z obou stran,to mění v čase 5:16 Auer a prohráváme 1:0 . V 11 min. máme možnost vyrovnat v přesilové hře,ale opak je pravdou inkasujeme a je tro 2:0. Minutu před koncem první třetiny se svým důrazem prosazuje Petr kopecký.Do kabin ovšem jdeme s dvougólovým mankem když jeden ze 4 gólů dává Vomočil.

Do druhé třetiny vstupujeme vlažně a inkasujeme hned v první minitě 4:1 . V čase 29:59 snižuje Fanda Uhlíř a do třetí třetiny jdeme s vědomím že proti Seči se nám podařilo dvoubrankové manko smazat.

Ovšem tři první minuty vzali plány za své inkasujeme hned třikrát oproti jednomu našemu gólu.Když opět inkasujeme v naší přesilovce.Když Maršík "nechytatelnou" střelou snižuje na 7:4 A Pavel vomáčka nechytatelnou ránou do šibenice od modré na 7:5 tak to vypadá že by jsme se ještě mohli zvednout.Ovšem Hokejsport využívá přesilovku na konečných 8:5.

Co nazávěr - snad elán a využité dvě přesilovky,to ovšem přebíjí obdržené dva góly v přesilovce,ale to se zlepší ,když ne příště tak určitě jindy..... :) a samozřejmě zlepšený výkon brankáře :D

A samozřejmě se sluší ohodnotit rozhodčího Voříška,jak říká klasik - slušnej výkon,jen tak dál

Další velmi těžký zápas 19.10. Sloupnice 19:30

1.kolo Vidlatá Seč - HC Čistá 6:5 po sam.naj. (2:2,3:1,0:2)

Branky:Doležal M. 3x,Štancl J.ml. 2x(roz.náj.),Vomočil J. - Maršík J. 2x ,Růžička 2x,Rosendorf (asi. Bělko 2x ,Kmošek ,Vomáčka

Vyloučení:4:3

Diváků:3

Hráno 3x 16min.

Sestava:Elčkner - Bělka,Stránik,Vomáčka (C),Pecháček,Uhlíř(od 25min.v útoku) - Maršík,Ryšan,Rambousek - Kmošek,Rosendorf,Růžička(do 25min.)

První soutěžní utkání zahajujeme na 5 obránců a 6 útočníků.V polovině zápasu odchází Jířa Růžička na fotbal.

Do utkání vstupujeme aktivněji a v čase 1:08 po nahrávce Vomáčky se prosazuje Růžička.Ani jsme se nestačili doradovat a soupeř za půl minuty vyrovnal.Ve 4min. je vyloučen hráč Seče ale naše nesehranost je znát a přesilovka je nevyužita.6:34 a opět se dostáváme do vedení pěknou akci rozjel Bělka a zakončil Maršík.Za dvě minuty je opět srovnáno na 2:2 a to je i konečný výsledek po první třetině.

Na druhou třetinu by jsme nejraději zapoměli.Sice jsme se 21min. ujali opět vedení,když svůj druhý gól dal Jirka Růžička. A potom už to začlo,nejprve srovnal svým 3 gólem Doležal a za 20vteřin po něm strhává vedení na stranu Seče Vomočil.V čase 24:27 fauluje hostující hráč a je šance na vyrovnání v přesilové hře,ale nepovedla se nám stejně jak ta první,ba co víc 10vteřin před koncem přes.hry fauluje nejprve Rambousek a následně i Stránik a čeká nás 1:50 ve třech proti pěti.Statečně jsme tuto situaci zvládli díky nepřesnosti a dobrým zákrokům brankáře.Minutu před koncem třetiny zvyšuje Seč na rozdíl dvou branek a tak máme ve třetí třetině co dohánět.

Na střídačce o přestávce jsme všichni odhodlaní s výsledkem něco udělat.A tak do třetí třetiny vstupujeme s elánem a napadáme ve třech lidech.Rozlet ovšem brzdí faul kapitána Vomáčky.V oslabení vyráží na steč Ryšan a je podražen a síly se vyrovnávají.Jiskřička naděje svitla v čase 39:36 když skóruje Maršík po nahrávce Radka Bělky.Čas se pomalu blíží ke konci a náš tlak se stupňuje.Při signalizované výhodě po faulu Seče dáváme vytoužený vyrovnávací gól.Po nahrávce Jardy Kmoška srovnává Pavel Rosendorf.Těsně před koncem mohl rozhodnout Ryšan ale brankář byl na místě.

Nájezdy začíná Ryšan a nastřeluje brankáře.Seč dává Štancl.Druhá začíná nezdarem Rambouska plusový bod strhává na stranu Vidlaté seče Doležal.

Gratulujeme soupeři k vítězství a děkuji všem hráčům HC Čistá za přístup a odvedenou hru.A samozřejmě rozhodčí Dvořák předvedl výborný výkon - klobouk dolů a jen tak dál.