Zápasy

26.kolo předehrané

HC Čistá - Fitcentrum            8:2    ( 2:1 , 4:1 , 2:0v)

Sestava:Elčkner - Kopecký,Rosendorf,Pecháček,Bělka,Stranik - Číp,Ryšan,Maršík - Kmošek,Rambousek,Kovář - Padělek,Třasák,Růžička

Branky: Růžička , Číp , Rosendorf , Maršík , Rambousek , Pecháček , Kmošek , Kovář   as.: Kmošek2x,Růžička,Maršík,Ryšan,Pecháček

Vyloučení: 2:2 + os.trest 10min.bránkář hostů Kořízek  (Rambousek,Rosendorf)  bez využití      v oslabení: 1:0

Do utkání nastoupili hosté pouze v osmi lidech a to rozhodlo . Ve druhé části jsme si vypracovali rozhodující náskok a utkání jsme v klidu dotáhli do vítězného konce.

24.kolo

Volno

25.kolo

HC Čistá - Makov            6:2        (1:0,1:0,4:2)

Sestava:Portlík - Kopecký,Bělka,Pecháček,Vomáčka,Stranik - Číp,Ryšan,Maršík - Kmošek,Rambousek,Kovář - Rosendorf,Čapek,Růžička

Branky:Kovář 2x , Kopecký,Maršík,Růžička,Rosendorf    as.: Kopecký 3x , Kmošek , Čapek

Vyloučení: 1:3 + hosté 10min os.tr.  (Ryšan)        bez využ.

23.kolo

HC Čistá - Vidlatá Seč                3:4    ( 0:1 , 1:2 , 2:1)

Branky: Třasák , Kopecký , Číp      as.: Pecháček,Rambousek,Stránik

Vyloučení : 3:3  (Pecháček,Růžička,Číp)

22.kolo

HC Čistá - Česká Třebová                5:3 (1:2 , 3:0 , 1:1)

Sestava:Elčkner - Kopecký,Rosendorf,Pecháček,Vomáčka,Stranik - Číp,Ryšan,Maršík - Kmošek,Rambousek,Kovář - Padělek,Třasák,Růžička

Branky: Vomáčka 2x , Číp , Růžička , Maršík         as.: Ryšan 2x,Kovář,Maršík,Vomáčka

Vyloučení: 5:4 ( Stránik,Kmošek,Pecháček,Elčkner,Maršík)  využití: 0:1

21.kolo

HC Čistá - Příluka                5:0        (1:0 , 2:0 , 2:0)

Sestava:Elčkner - Kopecký , Třasák , Bělka ,Pecháček - Číp,Ryšan,Maršík - Kmošek,Růžička,Kovář - Padělek,Frňka

Branky: Ryšan 2x , Číp , Kovář , Frňka    as.:Ryšan 2x,Maršík 2x,Růžička

Vyloučení: 1:3 (Kopecký)        využití:  1:0

Do utkání jsme nastoupili s dvanácti hráči do pole a od začátku jsme byli lepším mužstvem na ledové ploše.První branku vsítil Petr Číp po krasné kombiunaci s Růžičkou,který mu předložil luxusní přihrávku před prázdnou branku.Poté už přišli chvíle Martina Ryšana, když nejprve dva góly vsítil a poté na dva góly nahrál. Obzvlášt nahrávka Kovářovi byla z kategorie výstavních.Utkání jsme zvládli s velkou bravůrou.Jen tak dál a cíl bude splněn. V utkání padl 100 gól v sezóně a dal ho Martin Ryšan :) GRATULUJEME A TĚŠÍME SE    :-)

20.kolo

HC Čistá - Sloupnice                8:5        (2:0 , 1:1 , 5:4 )

Sestava:Elčkner - Vomáčka,Pecháček,Kopecký,Třasák,Rosendorf (do 3tř.) - Ryšan,Maršík,Číp - Růžička,Kmošek,Rambpusek

Branky: Číp 3x , Maršík 2x , Růžička 2x ,Kmošek        as.:Kopecký 2x, Třasák,Růžička,Pecháček,Maršík,Ryšan

Vyloučení: 5:4 +hosté os.tr. 10min.  (Maršík 2x , Kmošek 2x, Rambousek)   využití: 2:1

Do utkání s prvním týmem tabulky jsme vstupovalis cílem co nejvíce soupeře potrápita ono jsme je potrápili víc než kdokoli čekal.První třetinu jsme nezačali moc dobře ,když byl hned v první minutě vyloučen Jarda Kmošek.Oslabení jsme přestáli a to nás nastartovalo k velmi dobrému výkonu.První třetinu jsme vyhráli 2:0 ,když jsme byli o trošku lepší než soupeř.Ve druhé třetině jsme se víc soustředěli na povídání se soupeřem a vyšli jsme úplně z tempa.Toho Sloupnice využila a vytvořila si mnoho vyložených šancí, které až na jednu kryl brankář Elčkner.Po třetí třetině bylo skóre 3:1. Ve třetí třetině se hrál hodně bojovný hokej z obou stran. 8 min. před koncem ,když jsme dali na 5:2 to vypadalo na bezproblémový konec.Jenže Sloupnice snížili a byli na dostřel. Ale to nás nezlomilo a dalším gólem na 6:3 jsme vedli opět o 3 branky. Ovšem v zápětí Sloupnice snížila  na 6:4 a zvyšovala tlak. Tři min. před koncem byl samostatném úniku Číp a byl faulován.Nařízené tretné střílení bezpečně proměnil a uklidnil náš tým. Za další minutu bylo zase rušno,když hostující hráč doslova sestřelil pukem našeho brankáře do masky a ten zůstal otřesen ležet na ledové ploše.A když už rozhodčí přerušil hru jeden z hostujících hráčů dorazil puk do prázdné branky a strhla se opět velká diskuze o uznání branky . Tu ovšem rozhodčí utnul desetiminutovým osobním trestem pro hráče Sloupnice. Po krátkém přerušení se pokračovalo.Následně dvě min. před koncem hosté využili přesilovku a snížili na 7:5. Konec už jsme si pohlídali a do prázdné branky jsme uzavřeli skóre utkání na 8:5. Sloupnice prohru neunesla a po utkání zůstalo na pozdrav sotva pět hráčů. Utkání jsme poctivě odmakali a jen takových víc utkání!!!!!!!!!!!!!

19.kolo

HC Čistá - Hokej sport                8:2        (0:1 ,4:0 ,4:1)

Sestava: Elčkner - Bělka,Vomáčka,Pecháček,Kopecký,Stránik - Maršík,Ryšan,Třasák - Kmošek,Rambousek,Padělek

Branky:Kmošek 2x, Bělka, Kopecký ,Pecháček ,Třasák ,Ryšan ,Rambousek    as.:Ryšan 2x,Padělek 2x,Kmošek,Maršík

Vyloučení: 2:2 (Maršík,Rambousek)        bez využ.

Do utkání nastoupil po dvou měsících Martin Ryšan a hned si připsal gól a dvě asistence. Hokej sport nastoupil v 8 hráčích do pole a my v 11 . První třetina byla vyrovnaná a Hokejsport ji vyhrál 1:0. Od druhé třetiny jsme přebírali iniciativu i když jsme se nevyvarovali několik chyb utkání jsme otočili a zaslouženě vyhráli.

18.kolo

HC Čistá - Vysoké Mýto            2:6    (0:2 ,0:2 , 1:2)

Sestava:Elčkner - Kopecký,Pecháček.Rosendorf,Vomáčka - Růžička,Maršík,Padělek - Rambousek,Kmošek,Třasák - Čapek,Stránik

Branky: Růžička , Maršík    as.: Elčkner,Pecháček

Vyloučení:2:6 (Kopecký ,Pecháček) využití: 1:1   v oslabení: 0:1

Utkání o 4 místo zcela ovládl soupeř z Vysokého Mýta , od začátku do konce byl lepším týmem na hřišti a zcela zaslouženě vyhrál.Niní nás čekají další těžké zápasy o udržení první pětky v tabulce .....

17.kolo

HC Čistá - Proseč                4:3    (1:1 , 1:1,2:1)

Sestava : Elčkner - Kopecký,Pecháček,Vomáčka,Stránik,Bělka - Maršík,Padělek,Růžička- Třasák,Rambousek,Kmošek

Branky: Kmošek 2x , Růžička , Maršík                as.:Maršík , Růžička , Bělka

Vyloučení : 2:6    (Maršík,Pecháček)    využ.: 1:1

Utkání jsme začali aktivně ale bez větších šancí.A do vedení nakobec šel soupeř , když využíl špatného střídání. Vyrovnání na sebe nenechalo dlouho čekat když jsme hráli přesilovku 5 na 3 kterou jsme nevyužili ale v momentě kdy hráč skočil na led dostal puk do sítě Růžička.Druhá třetina se nesla v podobném duchu jako první ovšem s tím že jsme si vypracolvali řadu šancí které jsme neproměnili. Hosté hrozili z brejků a jeden z nich využili minutu a půl před koncem druhé třetiny. Zřejmě rozhodující moment bylo to že se nám vzápětí podařilo vyrovnat a druhá třetina skončila vyrovnaně.Do třetí třetiny jsme vstoupili velmy dobře ,když jsme otočili duel ve svůj prospěch . Dlouho to vypadalo že náskok ještě navýšíme , ale uklidnující branku se nám nepodařilo vsítit.4minuty před koncem v přesilovce Proseč vyrovnala a zdálo se že to bude boj až do konce. Ovšem podaříla se nám parádní odpověď ,když jsme dokázali dát branku hned z dalšího protiůtoku.Hosté nás na konci zatlačili ,dokonce nás jednou zachránila tyč ,ale důležité body jsme už nestratili.

16.kolo

HC Čistá - Peaksport            0:4        (0:0 .0:2 ,0:2)

Sestava : Novotný - Kopecký,Pecháček,Vomáčka,Stránik,Třasák - Maršík,Padělek,Číp- Kovář,Rambousek,Kmošek

Vyloučení: 3:3   (Maršík,Kopecký,Třasák)  bez.využ.

První třetinu jsme drželi s favoritem krok,avšem další dvě třetiny byl soupeř o něco lepší a zaslouženě vyhrál.

15.kolo

HC Čistá - Opatov            6:2        (3:0 , 3:2 , 0:0)

Sestava:Elčkner - Kopecký,Vomáčka,Rosendorf,Stránik,Bělka - Maršík,Číp,Růžička - Kovář,Rambousek,Kmošek - Frňka,Třasák,Padělek

Branky:Kovář,Frňka,Maršík,Rosendorf,Kmošek,Číp     as.: Kovář 2x ,Rambousek,Číp,Kmošek,Třasák

Vyloučení: 2:5 (Rambousek, Růžička 5+ok)     bez využ.  , v oslabení : 0:1

Do utkání jsme vstoupili velice aktivně a na začátku druhé min. se nám podařilo vsítit první branku.Do konce vydařené třetiny jsme dali ještě dva góly a vedli 3:0 . Opatov hrál na brejky a když Vostřel ujel v oslabení a snížil na 2:3 vypadalo to opět na výpadek. Ovšem dokázali jsme do konce třetiny dát další tři branky a rozhodli utkání.Třetí třetinu už jsme si pohlídali a  zaslouženě vyhráli. Kaňkou na utkání bylo vyloučení našeho hráče Růžičky, který za bitku dostal 5+ do konce , když ho v přerišené hře sekl hráč Opatova přez nohy a k údivu všech ten dostal pouze dvě min. za sekání,osobně si myslím že minimálně osobní 10min.tret by byl na místě!!!!!!

14.kolo

HC Čistá - Jenišovice        5:10        (2:3 , 3:3 , 0:4 )

Sestava:Elčkner - Kopecký,Vomáčka,Pecháček,Rosendorf,Třasák - Maršík,Číp,Růžička - Kovář,Rambousek,Kmošek - Frňka,Čapek,Padělek

Branky: Rambousek,Frňka,Růžička,Kmošek,Kovář        as.: Kmošek 2x,Vomáčka,Maršík,Rambousek,

Vyloučení: 1:4 (Rosendorf)    využ.: 1:1   v osl.: 0:1

Utkání plné nedůrazu ve kterém jsme nebyli horší ,ale málo produktivní a obraná fáze nefungovala. Před bránou bylo málo důrazu a opět třetí třetina se nám neovedla!!!!

13.kolo

HC Čistá - Česká Třebová        3:2        (0:1 , 1:1 , 1:1)

Branky: Vomáčka, Frňka, Rambousek        as.: Kopecký,Padělěk,Kovář

Sestava:Klejch - Kopecký,Vomáčka,Pecháček,Stránik - Maršík,Číp,Růžička - Kovář,Rambousek,Kmošek - Frňka,Třasák,Padělek (Rosendorf)

Vyloučení : 2:6 (Číp,Kmošek)    bez vyu:

Bojovné utkání které jsme zvládli i ve třetí třetině a vybojovali důležité body.

12.kolo

HC Čistá - Makov                 5:6 po nájezdech    (4:1 , 1:1 , 0:3)

Sestava: Elčkner - Třasák,Rosendorf,Stránik,Kopecký - Maršík,Růžička,Padělek - Rambousek,Frňka,Kovář

Branky:Padělek 2x , Rambousek,Maršík,Třasák        as.:Maršík 2x , Růžička,Kmošek,Třasák

vyločení: 5:3 (Třasák 2x, Rambousek,Rosendorf,Kopecký)

Dobře rozjeté utkání jsme naprosto nezvládli ve třetí třetině kdy jsme stratili tříbrankový náskok!!!!!

11.kolo

VOLNO

10.kolo

HC Čistá - Vidlatá Seč            1:4            (1:0 , 0:1 , 0:3)

Branka:Číp    as.:Maršík

Sestava: Portlík -Kopecký,Pecháček,Stráník,Bělka- Maršík,Číp,Růžička - Rambousek,Kovář,Kmošek - ,Třasák,Čapek

Vyloučení  5:6  (Čapek 2x, Rambousek,Kovář,Kopecký) využ.: 1:2

První dvě třetiny byli vyrovnaný , jen škoda branky na 1:1 v poslední sekundě druhé třetiny. A třetí třetinu ukázali svoji sílu chlapci ze Seče.

9.kolo

HC Čistá - Fitcentrum                2:5         (0:3,2:0,0:2)

Sestava: Elčkner -Vomáčka,Kopecký,Rosendorf,Pecháček,Stráník,Bělka - Maršík,Ryšan,Číp - Rambousek,Kovář,Kmošek - Frňka,Třasák,Růžička

Branky:Kopecký , Číp   as.:Maršík

Vyloučení: 4:3  (Čapek,Třasák,Frňka,Kovář)   využ.: 0:2

Proti Fitku jsme odehráli jasně nejhorší utkání sezóny. Hráli jsme na tři kompletní formace a to nám úplně nevyhovovalo,když se někteří hráči nedostali do tempa.První třeninu jsme prospali a prohráli 3:0 .Do druhé jsme vstoupili velmi dobře a podařilo se nám snížit na roudíl jednoho gólu.A vyrovnání bylo blízko ,když jsme trefili dvě tyče. Ovšem zlomil nás čtvrtý gól a utkání jsm euž nedokázali zlomit.

8.kolo

HC Čistá - Příluka            7:3        (4:1,1:1,2:1)

Sestava: Elčkner -Vomáčka,Kopecký,Rosendorf,Pecháček - Maršík,Ryšan,Číp - Rambousek,Růžička,Kmošek - Frňka,Třasák

Branky: Frňka 2x ,Pecháček ,Třasák ,Kopecký ,Maršík ,Růžička   asis.: Ryšan 2x,Růžička,Pecháček,Kopecký,Třasák,Vomáčka

Vyloučení : 9:6 !!!!! ( Pecháček 2x , Kopecký 2x,Rosendorf,Kmošek,Frňka,Třasák,Maršík)

Využití: 3:2

do utkání jsme vstoupili skvěle ,když hned v první minutě v přesilové hře od modré čáry se trefil Pecháček. První třetina byla plně v naši režii ,díky mnoha vyloučením Příluky. Druhá třetina byla vyrovnaná,když nejprve hosté snížili na rozdíl dvou branek,ale do přestávky jsme si vzali tříbrankový náskok zpět. Asi klíčové bylo když jsme ve třetí třetině za stavu 5:3 ubránili přesilovku Příluky 5 na 3,když se překonávala obrana s brankářem. A když naskočili vyloučení hráči na led a hned jsme dali na 6:3 bylo rozhodnuto.V závěru jsme vsítili ještě jednu branku a konečné skóre se zastavilo na 7:3. Co říct závěrem ,snad jen víc využívat šance a méně být vylučováni :)

7.kolo

HC Čistá - Sloupnice                3:4        (2:0,0:0,1:4)

Branky: Maršík 2x , Rambousek        asis.: Číp , Vomáčka , Růžička

Sestava: Elčkner -Stránik,Vomáčka,Bělka,Rosendorf - Maršík,Ryšan,Číp - Rambousek,Růžička,Kmošek - Pecháček,Čapek,Třasák

Vyloučení : 5:6 (Rambousek 3x ,Pecháček 2x) využ.: 1:1 v oslabení:  0:1

Do utkání jsme vstoupili s velkou chutí a odměnou byla branka Maršíka. Druhou branku přidal po pěkné kombinaci s Růžičkou Rambousek.Hosté zvíšili aktivitu a byli velice nebezpeční.Ovšem první a druhou třetinu fungovala obraná fáze výborně,jen škoda že se nám nepodařilo přidat třetí branku.Na začátku třetí třetiny nás soupěř zavřel do kleští,ze kterých místo aby jsme se jednoduše osvodili jsme vymýšleli přihrávky do těžkých pozic a to soupeř trestal. Během 3 minut otočili skóre na 3:2 a když později v oslabení dali na 4:2 vypadalo to že se z toho nesebereme. Maršík ale snížil a potom jsme nevyužili pár slibných šancí.Jenže u závěrečného tlaku nebylo nic, když minutu před koncem fauloval zbytečně Rmbousek a zápas jsme dohrávali v oslabení. Celkově bylo utkání zbytečně tvrdé a mělo se trestat daleko víc zákroků. Sloupnice ukázala že nebyla náhoda její druhé místo v loňském ročníku.

6.kolo

HC Čistá - Hokejsport            5:3        (0:1,4:1,1:1)

Branky:Kmošek 2x , Růžička , Pecháček , Kopecký   asis.: Maršík , Ryšan , Kmošek , Třasák , Rambousek

Sestava: Elčkner - Pecháček,Vomáčka,Třasák,Kopecký - Maršík,Ryšan,Číp - Kovář,Frňka(1 a 2 třet.),Kmošek - Rambousek

Vyloučení: 1:1    bez vy.  (Třasák)

Do utkání s loňským vítězem ligy jsme vzsoupili s velkým očekáváním jaká vklastně ta naše forma je. Začátek byl v dobrém tempu, kdy šance se střídali na obou stranách.A jednu z nich využil Vomočil a Hokejsport vedl 1:0 . Druhou třetinu jsme začali náporem kdy po krásné akci po ose Ryšan,Maršík a zakončující Růžička ,který rozvlnil síť porvé a tím nastartoval obrat v utkání.Branka na dva jedna byla z kategorie šťastných, kdy Petr Kopecký nahazoval puk na bránu a obránce si ho rukou srazil do brány. Kmošek zvíšil na 3:1 ,ale o chvilku na to snížil opět Vomočil když proměnil nájezd střelou mezi betony. 13 vteřin před koncem druhé tř. se nám podařilo opět odskočit na dva góly střelou od modré se prosadil Pecháček. Cíl do 3 třetiny byl uhájit náskok co nejdéle a přidat další branku. Ovšem to se nám podařilo jen částečně,když ve 3 minutě si dorazil svoji střelu Resler 4:3. Hokejsport ucítil šanci a hrnul se do útoku. Tím se otevřel prostor pro naše brejky a jeden z nich proměnil Jarda Kmošek 5:3 . Hokejsport se snažil ,ale narážel na dobře bráníci mužstvo a spolehlivě chytajícího brankáře.Nezbívá poděkovat za bojovnost a vykon odvedený na hřišti .Další těžký zápas nás čeká se Sloupnicí ,která skončila v loni druhá .

5.kolo

HC ČISTÁ  -  Vysoké Mýto        6:0    (3:0,1:0,2:0)

Branky:Číp 3x , Maršík , Pecháček , Kmošek    asis.: Ryšan 3x , Maršík 2x , Rambousek

Sestava: Elčkner - Bělka,Stránik,Kopecký,Vomáčka,Rosendorf - Maršík,Číp,Ryšan - Pecháček,Kmošek,Rambousek

Vyloučení: 3:6 (Kopecký 2x , Rambousek - za hráčskou lavici)  využití: 2:0

Rozhodčí: Radek Novotný (velmi dobrý výkon)

Do pátého utkání jsme se sešli v 11 lidech a tak jsme nastoupili na pět obránců a dva útoky.Soupeř se sešel pouze v 8 lidech a bylo jasné že toho musíme využít. Od začátku jsme převzali otěže zápasu a v první třetině jsme rozhodli ,když se nám podařilo vstřelit tři branky. Do druhé třetiny jsme vstoupli vlažně a kluci z Mýta nás zavřeli na dlouhé minuty do vlastního pásma. Gól vysel doslova na vlásku,ovšem obrana v čele s brankářem náporu odolala a Honza Maršík dal uklidňující čtvrtou branku. Ve třetí třetině se sice hokejisté z Mýta snažili alespoň o korekci výsledků,ale proti byl bezchybný výkon brankáře ,který si poradil i s nepříjemnou střelou chviličku před koncem , kterou vytěsnil ramenem nad branku a nasvětě bylo první čisté konto :)   Utkání jsme zvládli v dobrém tempu a zaslouženě vyhráli. Další zápas nás čeká loňský vítěz ligy Hokej sport a to bude prověrka našich ambicí :) ......

4.kolo

HC ČISTÁ - Proseč       13:2    (4:1,6:0,3:1)

Branky: Ryšan 3x, Číp 3x, Maršík 3x , Bělka ,Pecháček, Třasák, Kopecký,   Asis.: Ryšan 4x, Maršík 3x, Číp, Pecháček,Bělka,Kopecký,Kovář

Sestava:Elčkner - Bělka,Stránik,Kopecký - Maršík,Číp,Ryšan - Pecháček,Třasák,Kovář

Vyloučení: 1:2 (Kovář) využití: 1:0

Před zápasem jsme v kabině na sebe koukali v 9 lidech a byli plni očekávání jak to zvládneme v tak hojném počtu. Další překvapení nás čekalo na ledě ,když se nedostavila obsluha časomíry.Prvnítřetinu jsme hráli 25 minut hrubého času. Od druhé třetiny se ujmul časomíry náhodný kolemdoucí s rodinou :) . Utkání začalo našim velkým náporem a ten vyvrcholil brankou Ryšana v přesilové hře. Posléze mohla Proseč vyrovnat ,ale proti byl brankář Čisté ,když hřbetem lapačky vytěsnil střelu do levého růžku branky. Poté už začala úřadovat první lajna Ryšan,Číp,Maršík, která zaznamela v utkání 9 branek. Utkání bylo vpodstatě rouhodnuto po první třetině a i když se soupeř snažil,tak dělal mnoho chyb a ty jsme trestali. Závěrem bych chtěl poděkovat všem co přišli za odvedený výkon na ledě.

3.kolo

HC ČISTÁ - Peak sport    6:5 na nájezdy (4:2,1:1,0:2)

Branky:Stráník 1x , Ryšan 2x , Růžička , Kmošek , roz.náj. Maršík    as.:Růžička 2x , Kmošek,Stránik

Sestava: Elčkner - Bělka,Vomáčka,Stránik,Kopecký - Maršík,Růžička,Ryšan - Číp,Kmošek,Třasák

Vyloučení: 4:6 +10min.osobní hráčská lavice (Číp 2x , Třasák,Vomáčka)  využití:0:1 v oslabení : 0:1

Utkání s Peak sportem mělo od začátku velký náboj .Do vedení po pěkné akci Růžičky nás dostal Fanda Stráník.Hosté záhy srovnali ,ale do vedení nás znovu dostal po krásném blafáku Ryšan.Ale bohužel v ten samý moment byl vysokou holí Maršík a musel na čas odstoupit z utkání,vysledkem bylo 5 stehů na bradě. Ovšem vedení jsme dlouho neudrželi a opět bylo srovnáno.Závěr třetiny patřil nám kdy nejprve opět Stránik a Růžička strhli vedení 4:2 na naši stranu.Ve druhé třetině Ryšan zvíšil na 5:2. Ovšem naší chybou jsme pustili soupeře zpátky do hry 5:3 v přesilovce.Do třetí třetiny nastoupil sešitý Honza Maršík. Síly ubívali a soupeř vrhnul všechno do útoku.Ve třetí minutě třetí třetiny snížil na rozdíl jedné branky a hráčů Peak sportu bylo plné hřiště.Dvě min. před koncem jel sám Jarda Kmošek ,ale neproměnil. Závěrečný tlak vyvrcholil vyrovnávacím gólem na 5:5. Poslední minutu už jsme opravdu jen ubráníli.Na řadu přišli nájezdy v pořadí Ryšan,Růžička a Maršík který jako jedinný uspěl a když se k tomu přidal bránkář Elčkner ,který pochytal všechny tři nájezdy soupeřů ,byl druhý bod náš. Škoda že jsme stratili vedení 5:2 ,ale nadruhou stranu jsme hráli dvě třetiny v devíti tak dva body jsou asi max. co jsme mohli vytěžit.

2.kolo

HC ČISTÁ - Opatov    6:4  (3:0,1:1,2:3)

Branky:Kopecký 2x, Růžička , Ryšan , Číp , Třasák     as.:Frňka , Číp,Ryšan,Maršík,Pecháček
Sestava: Elčkner - Pecháček,Třasák,Vomáčka,Kopecký - Maršík,Růžička,Ryšan - Kovář,Kmošek,Rambousek - Frňka,Číp
Vyloučení : 3:3 (Vomáčka 2x , Pecháček )  využití 0:1

Druhý zápas jsme nastoupili ve velkém tempu a soupeře jsme nepustili 6 minut vpodstatě vůbec k ničemu což vedlo k prvnímu gólu Třasáka.Do konce třetiny  vsítil dvě branky Kopecký. ve druhé třetině začal hrát Opatov jednoduše na jednoho bukaře a ten snížl na 1:3 ovšem do konce druhé třetiny vrátil náskok tří branek Číp . Třetí třetina pokračovala ve stejném duchu jako druhá. Opatov hrál na na brejky které jsme horko těžko zachytávali. Vedli jsme 6:2 a koncovka byla dramatická. Opatov snížil a hrál na konci přasilovku  6 na 3 ale ubránili jsme to :)  .

1.kolo

HC Čistá  -  Jenišovice    7:5  (2:1,3:1,2:3)

Branky: Kmošek Jaroslav 3x , Maršík Jan 2x ,Vomáčka , Rambousek  as.Kopescký 2x , Růžička 2x ,bělka , Kmošek 1x

Sestava: Elčkner - Pecháček,Bělka,Vomáčka,Stránik,Kopecký - Maršík,Růžička,Ryšan - Kovář,Kmošek,Rambousek

Vyloučení: 1:3  (Pecháček)  bez využití

První zápas nového ročníku byl plný očekávání.Sotěž se rozrostla o 5 nových týmů a nikdo neví co od nich čekat.Stejné to bylo i s Jenišovicemi ,ač nováček tak zkušenosti má z ligy ze Skutče.Do utkání jsme vztoupili velice nesoustředěně a hned v prvním střídání jsme inkasovali.Velké šance přicházeli v přesilovkách ,leč bez gólového efektu.Až třetí přesilovku jsme dokázali využít,když kapitán Vomáčka od modré vyrovnal na 1:1 . Těsně před první sirénou otočil stav na naši stranu Jarda Kmošek ,který tak načal svůj velký večer.Ve druhé třetině nejprve zvyšovak Rambousek na 3:1,ovšem vzápětí Jenišovice snížili na 3:2 .Rozhodující se ukázala 31 minuta ,kdy nejprve v čase 30:41 vsítil branku Maršík a v čase 30:57 Kmošek 5:2 . Třetí třetina začala gólem Maršíka 6:2 a i když Jenišovice snížili tak Jarda Kmošek svým třetím gólem dovršil hatrick.Jenišovice v závěru lehkého uspokojení a korigovali na  7:5.Závěrem musím pochválit celé mužstvo za bojovnost a také za jen jedno vyloučení (Martin Pecháček).